Dozorowana i ogrzewana hala plus niezwykły motoryzacyjny klimat. To główne, ale nie jedyne atuty NEO Garage, czyli przestrzeni w której można przechowywać, naprawiać i myć zabytkowe samochody. Te ze stajni portalu AutoPRL.pl już tam parkują!

NEO Garage to arcyciekawa koncepcja przestrzeni do trzymania pojazdów zabytkowych, ale nie tylko. Przeznaczona jest dla samochodów osobowych, aut 4×4 oraz motocykli. W swojej ofercie NEO Garage posiada szereg pakietów parkingowych, których ceny zaczynają się już od 259 zł/m-c. W tym przypadku niską miesięczną opłatę udało się uzyskać dzięki specjalnemu, ciasnemu sposobowi parkowania, powodującemu jednak ograniczony dostęp do pojazdu. Dla Klientów lubiących samodzielnie pracować przy aucie przewidziano natomiast miejsca w pakiecie z 8h stanowiska serwisowego w cenie od 309 zł/m-c. Niezależnie od miejsc parkingowych NEO Garage umożliwia skorzystanie z pozostałych usług takich jak stanowiska serwisowe, warsztat mechaniczny, myjnia samoobsługowa czy przechowalnia części. 

Mieszczący się przy ul. Gierdziejewskiego 1 w Warszawie (na terenie sąsiadującym z dawną fabryką ciągników Ursus) NEO Garage ma w gronie klientów wielu posiadaczy polskich kultowych samochodów: polonezów oraz fiatów 125p i 126p. Jest też jeden żuk. Oprócz nich w hangarze można znaleźć mnóstwo innych interesujących oldtimerów i youngtimerów. – Trzymam tam swojego mercedesa. To nie tylko bezpieczne miejsce dla tego typu pojazdów, ale także przestrzeń w której mogę spotkać innych ludzi podzielających moją pasję – mówi Michał Smółkowski, właściciel srebrnej „beczki”. Specjalnie dla fanów zabytkowych aut w hali przygotowano kącik w klimacie PRL, gdzie można porozmawiać, poczytać prasę motoryzacyjną i napić się kawy. My w nim często i chętnie przebywamy. Dlaczego? Bo samochody ze stajni AutoPRL.pl parkują właśnie w NEO Garage.