Naprawisz swojego klasyka, schowasz narzędzia do szafki zamykanej na centralny zamek i weźmiesz na miejscu prysznic. Takie możliwości daje właścicielom zabytkowych pojazdów NEO Garage.  

W NEO Garage można samodzielnie przeprowadzić naprawę swojego pojazdu niezależnie od pogody. – Udostępniamy wszystkie niezbędne narzędzia, a nasz mechanik czuwa nad całym procesem naprawy. Dysponujemy też bazą części zamiennych do zamówienia u partnerów, wraz z dostawą do NEO Garage – mówi Łukasz Łuczak, Project Manager NEO Garage. Stanowisko serwisowe wyłożone jest specjalnymi matami olejoodpornymi. Przeznaczone jest ono dla wszystkich, którzy nie mają odpowiednich warunków do przeprowadzania napraw. Cena najmu: 1 h – 15 zł, 10 h – 99 zł. Drugą opcją jest stanowisko serwisowe z narzędziami. W jego cenie jest szafka warsztatowa NEO wraz z pakietem wkładek ze wszystkimi podstawowymi narzędziami mechanicznymi. Cena najmu: 1 h – 20 zł, 10 h – 129 zł. Kolejne dwie opcje stanowisk serwisową są związane z korzystaniem z podnośnika. Godzina jego najmu kosztuje 25 zł, w przypadku chęci korzystania z podnośnika i narzędzi cena najmu wynosi 30 zł za godzinę. Po skończonej pracy istnieje możliwość korzystania z zaplecza sanitarnego z prysznicem.

Przestrzeń daje też możliwość „garażownia” narzędzi i części. I tak, wygodna, praktyczna i pojemna szafka narzędziowa firmy NEO Tools umożliwia przechowywanie podstawowych narzędzi i akcesoriów motoryzacyjnych. Wyposażona w centralny zamek gwarantuje bezpieczeństwo składowanych przedmiotów. Opłata za miesiąc wynajmu wynosi w tym przypadku 39 zł. Z kolei paleta Euro przeznaczona jest do przechowywania dużych i ciężkich przedmiotów takich jak silniki, skrzynie biegów, elementy nadwozia itp. (opłata za miesiąc wynajmu – 49 zł). Wygodnym sposobem na przechowywanie elementów do pojazdów i części różnego typu i rozmiaru jest wózek paletowy. Wymiary palety Euro (120×80 cm), duża wysokość oraz opcja regulacji półki umożliwiają dopasowanie kontenera do własnych potrzeb. Ryglowane drzwi zamykane na kłódkę gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. Opłata za miesiąc wynajmu wynosi 79 zł.