Po raz pierwszy w PTAK Warsaw Expo kilkaset zabytkowych pojazdów wyjechało z hal wystawienniczych na świeże powietrze tworząc plenerową wystawę oldtimerów. Na targach można było odwiedzić także stoisko AutoPRL.pl. Portal wraz z magazynem “Gourmet” był patronem medialnym imprezy.

PTAK Warsaw Expo jest idealnym miejscem do przeprowadzenia imprez plenerowych. Organizowano tu już zloty, wystawy, wyścigi i pokazy dynamiczne w trakcie kilkunastu targów. 500 tys. m2 otaczających hale Expo dostarcza nieograniczonych możliwości organizacyjnych, gwarantując udaną imprezę i niezapomniane wrażenia.

Format Warsaw Oldtimer Show i towarzyszące atrakcje jak np. zlot samochodów zabytkowych, giełda pojazdów zabytkowych, pokazy detailingu, Classic Auto Cup oraz strefa klubów motoryzacyjnych, sprzyjają organizacji targów na powietrzu, integrując wszystkie atrakcje w jednym miejscu.

7 edycja Warsaw Oldtimer Show odbędzie się w weekend 24-25 kwietnia 2021 r. Ptak Warsaw Expo przekształci się wówczas w raj dla entuzjastów motoryzacji, prezentując ponad 1500 kultowych klasycznych i zabytkowych samochodów oraz motocykli o łącznej wartości ponad 75 mln Euro!