Rafał Gikiewicz na swoim twitterowym profilu poinformował, że ma do sprzedania Fiata 126p. Samochód jest w stanie fabrycznym!

Fot. Rafał Gikiewicz/Twitter

Czerwony maluch piłkarza ma przebieg zaledwie 20 kilometrów. Brak jednak innych szczegółów na temat tego pojazdu. Sądząc po zdjęciu zamieszczonym przez Rafała Gikiewicza na Twitterze jest to egzemplarz wyprodukowany w połowie lat osiemdziesiątych. Piłkarz nie podał także ceny więc potencjalni kupcy muszą się o nią pytać pisząc wiadomości prywatne na wspomnianym portalu społecznościowym (Rafał Gikiewicz (@gikiewicz33) | Twitter).   

Rafał Gikiewicz w czerwcu został nowym zawodnikiem występującego w Bundeslidze FC Augsburg. Jak przypomina portal Interia.pl zawodnik na niemieckich boiskach gra od sześciu lat. W lipcu 2014 r. przeniósł się ze Śląska Wrocław do Eintrachtu Brunszwik. Później grał jeszcze w SC Freiburg, a przez dwa ostatnie sezony występował w Unionie Berlin. Z tym klubem wywalczył awans do Bundesligi. W obecnym sezonie jego drużyna wywalczyła 11. miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech. Augsburg znalazł się cztery pozycje niżej, tuż nad strefą spadkową. Dziennikarze Interia.pl odnotowali, że Gikiewicz był podstawowym bramkarzem zespołu ze stolicy Niemiec. Zagrał w 33 meczach ligowych i czterech spotkaniach Pucharu Niemiec.