Ponad 300 eksponatów na Żeraniu! Drugi sezon wystawy motoryzacyjnej Klasyki w FSO w 2020 r. ze względu na podwojenie ekspozycji został podzielony na dwie części: “Polskie drogi” oraz “Powiew zachodu”.

W najbliższy weekend 6-7 czerwca 2020, w przedpremierowej odsłonie jako pierwsza zaprezentowana zostanie ekspozycja KLASYKI W FSO: Polskie Drogi gdzie można podziwiać jedną z największych kolekcji klasyków polskiej motoryzacji. Warszawy, Syreny, Fiaty, Polonezy, Żuki, Tarpany oraz inne wspaniałe klasyczne samochody. Kiedyś zmotoryzowały Polskę, dziś są obiektem pożądania kolekcjonerów i pasjonatów.

Jedną z największych zmian na wystawie jest jej podział na dwie ekspozycje – wspomniane „Polskie drogi” oraz „Powiew zachodu”. “Przybyło tyle powierzchni, samochodów i innych eksponatów, że postanowiliśmy wszystko podzielić na dwa, ponieważ do tej pory zwiedzanie trwało już czasem nawet dwie godziny. Bilety sprzedawane będą oddzielnie na poszczególne ekspozycje, ale dla najbardziej wytrwałych przygotujemy tez możliwość kupienia biletów na całą wystawę”, czytamy na stronie internetowej Klasyków w FSO.

Nowością jest to, że wystawę można zwiedzać samodzielnie bez przewodnika. Szczegóły jak to się będzie odbywać pozostaną niespodzianką do najbliższego weekendu. Przez zakupem biletu i przyjściem na wystawę organizatorzy proszą o zapoznanie się z ograniczeniami i obostrzeniami zamieszczonymi w zakładce „Zwiedzanie”.

Kupując bilet na KLASYKI W FSO: Polskie Drogi, otrzymuje się kupon zniżkowy -20% na zakup biletu na ekspozycję KLASYKI W FSO: Powiew Zachodu do wykorzystania w czerwcu 2020 r. Więcej szczegółów na wystawaklasykow.pl