Impreza odbędzie się w dniach 31 maja – 3 czerwca 2018. Uczestniczące w rajdzie załogi przez cztery dni pokonają trasę Oława – Żywiec – Nysa – Karpacz czyli ponad 600 km.

Start II Oławskiego Charytatywnego Rajdu Koguta Pojazdów Zabytkowych nastąpi z Oławskiego Miasteczka Ruchu przy ul.11 Listopada 27. Do chwili obecnej swój udział potwierdziło już ok. 100 załóg. Aby do nich dołączyć należy przejść przez dwa etapy rejestracji:

I Etap Rejestracji – wejdź na stronę www.zabytkowe.com.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy, pobierz go, wydrukuj i koniecznie zabierz go ze sobą w dzień startu. Ważne! Koniecznie załącz dowód wpłaty za udział w rajdzie.
II Etap Rejestracji – w dniu startu rajdu 31 maja 2018 r. od godziny 9 każdy uczestnik musi zgłosić się do punktu rejestracji z wydrukowanym formularzem po odbiór pakietu startowego. Pakiet obejmuje: koszulkę dla kierowcy, bony żywieniowe, numery startowe, paszport z zadaniami.

Całkowity dochód z II Oławskiego Charytatywnego Rajdu Koguta Pojazdów Zabytkowych zostanie przeznaczony na rzecz potrzebujących dzieci z powiatu oławskiego.

Link do wydarzenia: II OŁAWSKI CHARYTATYWNY RAJD KOGUTA POJAZDÓW ZABYTKOWYCH